Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Nová Kněžívka

Tuchoměřice (Praha-západ)
#
Cena od 3 048 282 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
11 min

#

škola
8 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
3 min

Klidné bydlení kousek za Prahou

Projekt Nová Kněžívka přináší moderní investiční byty v klidné části Tuchoměřic na Praze-západ. Nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Lokalita poskytuje snadnou dostupnost do centra Prahy, na letiště Václava Havla a také do okolních obchodních center. Jedinečné spojení přírody s dobrou dostupností dělá z Tuchoměřic ideální místo pro pohodlné bydlení.

O projektu Nová Kněžívka 

Nová Kněžívka je projekt investičních bytů, který kombinuje moderní bydlení s atraktivním výnosem. V klidné části Tuchoměřic na Praze-západ vyrůstají moderní byty s příjemnými terasami ideálními pro vlastní bydlení i malometrážní jednotky vhodné na následný pronájem. Investorům se nabízí zajímavé možnosti pronájmu díky blízkosti letiště, vysokých škol (Dejvice, Suchdol) a celkové skvělé dostupnosti do centra Prahy i celého Středočeského kraje.

Lokalita

Projekt se nachází v obci Tuchoměřice, 19 km od centra Prahy. Tato lokalita nabízí skvělé dopravní spojení jak pro řidiče, tak pro uživatele městské dopravy. Okolní příroda a historické památky jako zřícenina hradu Okoř a klášter sv. Víta přináší příležitost k relaxaci a aktivním odpočinku. Všechna potřebná občanská vybavenost je v dosahu.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Nová Kněžívka

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 048 282 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #