Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Residence Fenix

Praha 1
Cena od 5 637 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
5 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
3 min

Historická elegance s moderním komfortem v srdci Prahy

Residence Fenix, nacházející se v historickém centru Prahy, představuje unikátní projekt, jenž transformoval rozpadající se blok klasicistních domů, který v minulosti z velké části vyhořel, do moderní rezidence. Projekt nejen zachoval historický charakter budovy, ale také ji vybavil nejmodernějšími technologiemi a komfortními bytovými i nebytovými prostory.

O projektu Residence Fenix

Residence Fenix nabízí svým obyvatelům kombinaci historického kouzla a moderního pohodlí. Po kompletní rekonstrukci, která zahrnovala nové sítě, střechu a výtah, nabízí dům menší i větší byty, které jsou prodávány již zařízené novým nábytkem a moderní kuchyní včetně spotřebičů. Byty o dispozicích od 1+kk po 3+kk byly navrženy s ohledem na maximální komfort a účelné využití prostoru, s použitím kvalitních materiálů. Kromě bytů nabízí rezidence také nebytové prostory, což přidává na jeho atraktivitě pro různé typy uživatelů.

Residence představuje exkluzivní bydlení pro ty, kteří ocení umístění v centru Prahy a perfektní dopravní dostupnost. Moderní technologie, funkční design a vysoké standardy zajišťují pohodlné a luxusní bydlení. Byty v Residence Fenix jsou nejen ideálním místem pro život, ale také skvělou investicí díky své atraktivní lokalitě, což je činí vhodnými pro následný dlouhodobý i krátkodobý pronájem.

Lokalita

Residence Fenix se nachází v ulici Petrská  na Novém Městě, kousek od obchodního centra Palladium. Nedaleká městská část Karlín nabízí vyhledávané restaurace, trendy bary, nejrůznější obchody a sezonní trhy, které jsou všechny snadno dostupné. Výhodou rezidence je její centrální poloha, která poskytuje snadný přístup k nádraží Florenc a Václavskému náměstí, ale i k parkům a  nábřeží.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Residence Fenix

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  5 637 000 Kč
  ne
  ne
  2+kk
  10 000 000 Kč
  ne
  ne
  3+kk
  10 000 000 Kč
  ne
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #