Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Rezidence Kloboučnická

Praha 4
Cena od 5 951 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
10 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
7 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
8 min

Moderní rezidence s historickými prvky

Představujeme Vám projekt Rezidence Kloboučnická, který nabízí moderní bydlení v centru Prahy – Nuslích. Stavba respektuje architektonické prvky modernismu a funkcionalismu 30. let minulého století. Její design harmonicky doplňuje okolní zástavbu a nabízí moderní bydlení s ohledem na životní prostředí.

O projektu Rezidence Kloboučnická

Rezidence Kloboučnická se vyznačuje architekturou, která navazuje na historické prvky typické pro Nusle. S horizontálními okny, prostornými balkóny a funkcionalistickým stylem fasády poskytuje moderní bydlení s elegantním vzhledem. Projekt klade důraz na design, který harmonicky sladil dobové prvky s moderními požadavky.

K dispozici jsou krásné byty od 1+kk po 3+kk, s balkóny, které bytům dodávají vzdušnost a dostatek světla. Byty jsou navrženy s ohledem na kvalitu, což z nich vytváří unikátní místo k životu. Parkování je řešeno vymezeným prostorem ve dvorku, který rovněž poskytuje množství zeleně a vytváří tak oázu klidu uprostřed rušného města.

Lokalita

Situovaná v Nuslích, rezidence nabízí výhody bohaté historie spojené s moderním bydlením. Veškeré občanské vybavenosti jsou v pěší vzdálenosti, stejně jako zastávky veřejné dopravy – autobus, tramvaj i železniční stanice Praha-Vršovice. Pro ty, kteří preferují auto, jsou snadno dostupné Jižní spojka a magistrála. Okolí rezidence nabízí zelené plochy, parky a sportoviště pro aktivní životní styl.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Kloboučnická

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  5 951 000 Kč
  ne
  ano
  2+kk
  7 587 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #