Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Rezidence Masarykova

Humpolec
#
Cena od 4 590 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 3+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
7 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
7 min

#

škola
10 min

#

restaurace
6 min

#

obchod
6 min

Moderní bydlení s výhledy do okolí

Rezidence Masarykova představuje moderní bydlení v Humpolci s dokonalou dostupností do centra města. Tento exkluzivní projekt nabízí rozmanité bytové dispozice od 1+kk do 3+kk včetně nadstandardních bytů v nejvyšším podlaží s prostornými terasami a úchvatným výhledem do okolí. S plnohodnotnou novostavbou, nízkou energetickou náročností a důrazem na moderní eleganci v interiéru je Rezidence Masarykova místem pro vysoce komfortní život.

O projektu Rezidence Masarykova

Rezidence Masarykova je výjimečným projektem moderního bydlení situovaným v Humpolci. S důrazem na kvalitu a moderní prvky nabízí tento projekt nadstandardní bydlení pro různé cílové skupiny, včetně rodin s dětmi, singlů a mladých párů. Projekt klade důraz na detaily, promyšlené dispozice a vytváření exkluzivního interiéru, který nabízí pohodlí a klid. Díky fotovoltaické elektrárně na střeše projektu je dosažena nízká energetická náročnost a snížení nákladů na energii. Plánované dokončení je očekáváno ve druhé polovině roku 2022.

Lokalita

Projekt Rezidence Masarykova se nachází v malebném městě Humpolec, které je známé nejen svou bohatou historií, ale také filmovou slávou. S kostelem sv. Mikuláše, Muzeem dr. Aleše Hrdličky a unikátním včelařským skanzenem nabízí Humpolec mnoho kulturních a historických zážitků. Město je obklopeno krásnou přírodou a nabízí relaxaci na koupališti Žabák nebo procházky naučnou stezkou vedoucí k zřícenině hradu Orlík, známého z pohádky Jak se budí princezny.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Masarykova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  4 590 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #