Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Rezidence Podolí

Praha 4
Cena od na dotaz
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
3 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
1 min

Moderní bydlení s historickým kouzlem

Vítejte v projektu Rezidence Podolí, který přináší moderní bydlení v historické lokalitě Prahy Podolí. Tento developerský projekt propojuje původní klasicistní budovu s novou, vytvářející tak pohodlné a prostorné apartmány o dispozicích 2 kk, 1.5 kk a 1kk. Renovace důkladně zachovala původní prvky fasády, což dodává domu reprezentativní charakter. Kromě výhodné lokality v blízkosti Podolského nábřeží a Vyšehradu nabízí Rezidence Podolí také veškerou občanskou vybavenost a rychlou dostupnost do centra Prahy.

O projektu Rezidence Podolí

Rezidence Podolí je unikátním developerským projektem, který oživuje historickou lokalitu Prahy Podolí. Původní klasicistní budova postavená Františkem Olmerem v roce 1911 sloužila původně jako hostinec a později jako hotel Slávie s oblíbenou restaurací a zahradou. Nyní se na tomto místě staví moderní bytový dům, který respektuje původní architektonické prvky a klade důraz na komfort a kvalitu bydlení.

Celý projekt zahrnuje 151 apartmánů o různých dispozicích, včetně 2kk, 1.5kk a 1kk. Většina apartmánů disponuje sklepem nebo komorou, což poskytuje dostatek úložného prostoru. Pro každý apartmán je připravena moderní výbava ve standardu fit out, zajišťující pohodlí a pohodlný životní styl.

Lokalita

Rezidence Podolí se nachází v atraktivní lokalitě Prahy Podolí, která nabízí klidné a zároveň dobře dostupné bydlení. V blízkosti najdete Podolské nábřeží, Vyšehrad a Žluté lázně, kde si můžete užít krásné výlety a odpočinek u Vltavy. V okolí rezidence se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací, zdravotních zařízení a škol. Díky rychlému spojení do centra Prahy autem nebo veřejnou dopravou je lokalita velmi vyhledávaná.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Podolí

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  na dotaz
  ne
  lze dokoupit
  2+kk
  na dotaz
  ne
  lze dokoupit
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #