Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Rezidence Preslova

Ostrava
#
Cena od 4 600 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
2 min

#

škola
4 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
3 min

Život v centru s panoramatickým výhledem na Ostravu

Rezidence Preslova je exkluzivní developerský projekt nabízející 34 moderních rezidenčních bytů v samém srdci Ostravy. Tato luxusní novostavba se nachází v prestižní lokalitě Komenského sadů, přinášející jedinečný výhled na panorama města. Nechte se okouzlit moderním designem a nadstandardním vybavením těchto unikátních bytů, které jsou ideální volbou pro náročné klienty hledající výjimečné bydlení v centru severomoravské metropole.

O projektu Rezidence Preslova

Rezidence Preslova reprezentuje špičku rezidenčního bydlení v Ostravě. S architektonickým návrhem od renomovaného Ing. arch. Cyrila Kajnara a spoluprací s firmou ADEA projekt s.r.o. přináší tento projekt širokou paletu bytů, které splní požadavky různých klientů. Od prostorných loftových bytů vzniklých v bývalé výrobní budově až po útulné městské „minidomky“ s jedinečným designem.

Jedním z klíčových faktorů je poloha rezidence. Nachází se v centru města, avšak zároveň v blízkosti přírodního parku Komenského sadů. To zaručuje nejen snadný přístup ke všem potřebným službám a zařízením, jako jsou poliklinika, pošta, lékárna a restaurace, ale také krásné procházky v zeleném prostředí.

Lokalita

Rezidence Preslova je situována na výjimečném místě v samotném centru Ostravy, což umožňuje pohodlný přístup ke všem klíčovým místům ve městě. V blízkosti se nachází Vodní svět Čapkárna, nákupní centra, sportoviště a další zajímavá místa pro volný čas. Díky vlastnímu garážovému stání si můžete užívat pohodlného parkování přímo ve středu dění.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Preslova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  4 600 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  6 995 380 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  8 899 520 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #