# # # #

Rezidence Stehlíkova

Praha 6
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
5 min

#

nemocnice
4 min

#

škola
5 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
1 min

Bydlete v moderní rezidenci blízko přírody i městského centra

Rezidence Stehlíkova je exkluzivním projektem nabízejícím moderní bydlení v srdci pražského Suchdola. Klade důraz na preciznost, design a špičkové materiály, což zajišťuje vysokou kvalitu a komfort pro její obyvatele.

O projektu Rezidence Stehlíkova

Rezidence Stehlíkova disponuje elegantními a komorními bytovými jednotkami, které jsou vybaveny podlahovým vytápěním a francouzskými okny s přístupem na balkóny a terasy. Současně s dostupnými dispozicemi 1+kk a 2+kk je možnost sloučit byty a upravit dispozice dle přání a potřeb klientů. V přízemí domu se nachází multifunkční jednotky, které lze využít jako byty, ateliéry či nebytové prostory. Pro pohodlí rezidentů je zajištěno dostatek parkovacích míst v podzemní garáži i před budovou, a ke každému bytu náleží sklep.

Výbava bytů je již v základním standardu na vysoké úrovni, a to díky spolupráci s renomovanou společností ProCeram. Podlahové vytápění, nadstandardně vysoké interiérové dveře, francouzská okna s izolačním trojsklem a další prvky přispívají k nadčasovému designu a komfortu bytů.

Lokalita

Praha – Suchdol je vyhledávaná městská čtvrť s bohatou občanskou vybaveností, zahrnující školy, školky, zdravotnická zařízení, lékárny, obchody, restaurace a další služby. Pro milovníky přírody a sportovních aktivit je zde řada možností k relaxaci a pohybu, jako jsou pěší a cyklistické stezky, sportovní areály a venkovní hřiště.

Projekt se nachází v klidné lokalitě obklopené zelení a zároveň nabízí skvělou dostupnost do centra Prahy. Stavba bytového domu je dokončena, a tak jsou k dispozici poslední volné byty ihned k nastěhování.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Stehlíkova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  2+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #