Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Strakoschova

Kutná Hora
#
Cena od na dotaz
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
7 min

#

sportoviště
10 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
5 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
4 min

Pohodlné bydlení s industriálním nádechem

Projekt Strakoschova v Kutné Hoře nabízí skvělou kombinaci blízkosti Prahy a klidného menšího města. S výhodnou dopravní dostupností do centra Kutné Hory i Prahy je to ideální místo pro život všech věkových skupin. Projekt zahrnuje rekonstrukci původního bytového domu s respektováním historických prvků a dostavbu plnohodnotných podkrovních bytů s terasami. Areál nabízí společné zahrady, dětské prolézačky a plány na vybudování dětské školky a podzemního parkovacího stání.

O projektu Strakoschova

Strakoschova vila je komplexním projektem v oblasti bytové výstavby v Kutné Hoře. První fáze projektu zahrnuje rekonstrukci a dostavbu původního bytového domu, který historicky sloužil pro majitele Strakoschovy fabriky na obuv. Revitalizace zahrnuje obnovu fasády, výplní otvorů a prvky oplechování. V plánu je také kompletní rekonstrukce střechy, včetně vytvoření podkrovních bytů s terasami a panoramatickými výhledy.

Celý areál projektu má být postupně dokončován v několika fázích. Obyvatelé budou mít k dispozici soukromou oplocenou zahradu s posezením, grilovacími místy, prolézačkami a work-outovým hřištěm. Plány zahrnují také vznik dětské školky a soukromé zahrady formou vnitrobloku pro rezidenty.

Lokalita

Kutná Hora je město s bohatou historií a kulturním dědictvím. Projekt Strakoschova vila zde nabízí ideální spojení klidného menšího města s dobrou dostupností do Prahy. Historické centrum Kutné Hory a skvělé dopravní spojení do hlavního města činí tuto lokalitu atraktivním místem pro bydlení. Projekt také nese historickou hodnotu, neboť bytový dům v minulosti sloužil pro majitele významné Strakoschovy továrny na obuv.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Strakoschova

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  2 110 000 Kč
  ano
  ne
  2+kk
  3 620 000 Kč
  ano
  ne
  3+kk
  4 330 000 Kč
  ano
  ne
  4+kk
  na dotaz
  ano
  ne
  5+kk
  11 540 000 Kč
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #