Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Sun Villas Řeporyje

Praha 5
Cena od 19 850 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 5+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
12 min

#

škola
3 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
6 min

Moderní a nízkoenergetické vily v klidné části Prahy

Projekt Sun Villas Řeporyje nabízí ideální bydlení pro ty, kteří touží po klidném životním stylu v těsné blízkosti centra Prahy. Skládá se z 9 nízkoenergetických rodinných domů o dispozici 5+KK s celkovou užitnou plochou přes 200 m². Tyto dvoupatrové domy mají velkorysé obývací prostory, nadstandardní materiály a přímý vstup na oplocenou zahradu s terasou. Nachází se na okraji městské části Řeporyje, která disponuje veškerými službami a výborným spojením s centrem Prahy.

O projektu Sun Villas Řeporyje

Projekt Sun Villas Řeporyje představuje soubor 9 nízkoenergetických rodinných domů s dispozicí 5+KK, které nabízejí klidné a prostorné bydlení v těsné blízkosti centra Prahy. S celkovou užitnou plochou více než 200 m² a velkorysými obývacími prostory poskytují pohodlí pro celou rodinu.

Domy mají přímý vstup na oplocenou zahradu s terasou a využívají nadstandardní materiály pro vyšší komfort. Perfektní spojení s centrem Prahy a veškerou občanskou vybaveností městské části Řeporyje dělá z tohoto projektu ideální místo k bydlení.

Lokalita

Projekt Sun Villas Řeporyje se nachází v městské části Řeporyje, která nabízí široké možnosti společenského i sportovního vyžití a kompletní občanskou vybavenost. Díky rychlostní silnici a dobře fungující veřejné dopravě je cesta do centra Prahy otázkou minut. Okolí navíc nabízí mnoho turistických tras a cyklostezek pro výlety do přírodního parku Dalejské a Prokopské údolí. Celkově je tato lokalita ideální pro ty, kteří hledají klidné a současně dobře dostupné bydlení v Praze.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Sun Villas Řeporyje

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Martin Hlavík
+420 601 541 320
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  5+kk
  19 850 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #