Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Triangl Park Bory

Plzeň
Cena od 3 599 600 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
5 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
6 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
5 min

Jedinečné místo pro pohodový život v Plzni

Vítejte v bytovém komplexu Triangl Park Plzeň, kde se stýká moderní rezidenční bydlení s půvabem jihoměstské části Plzeň-Bory. Projekt přináší nejen atraktivní polohu s dobrou dostupností do centra Plzně, ale i široký výběr bytů různých standardů a dispozic. Zkuste si vybrat mezi třemi odlišnými standardy bydlení a užijte si komfortní životní styl v jedné z největších developerských realizací západních Čech.

O projektu Triangl Park Bory

Triangl Park Plzeň představuje ambiciózní projekt, který propojuje moderní bydlení s rozsáhlým rozvojem. Celkem 13 samostatných bytových bloků vznikne v třech etapách, nabízejících téměř 580 bytů na rozloze téměř 40 tisíc m². Tento projekt vyniká nejen svými kvalitativními nároky, ale také rozmanitostí bytových dispozic a třemi různými standardy bydlení.

Rozmanitost je klíčovým prvkem projektu. Nabídka zahrnuje byty různých velikostí a dispozic, od garsoniér po čtyřpokojové rodinné byty. Všechny bytové jednotky jsou důmyslně dispozičně rozloženy a nabízejí moderní vybavení a komfort. Kromě toho, každý byt má alespoň jedno venkovní prostranství, ať už se jedná o zahradu, lodžii, balkon nebo terasu.

Lokalita

Triangl Park Plzeň se nachází v jižní části města Plzeň-Bory. Tato lokalita je nejen snadno dostupná do centra města, ale nabízí i bohatou občanskou vybavenost. V blízkosti projektu se nachází nákupní centra, školy, sportoviště a další služby, které usnadňují každodenní život obyvatel.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Triangl Park Bory

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Adam Holub
+420 725 392 439
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 599 600 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  5 175 100 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  6 955 700 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  8 885 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #