# # # #

Věčná Ječná

Praha 2
Cena od 6 845 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk
Dokončení 2022
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
6 min

#

škola
2 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
5 min

Pohodlné a aktivní bydlení v srdci Prahy

Projekt Věčná Ječná představuje unikátní rezidenční revitalizaci historické budovy s bohatou minulostí, kde se kdysi scházeli umělci, intelektuálové a disidenti. Nachází se v atraktivní lokalitě Prahy 2 – Nové Město a nabízí nadstandardní byty s dokonalým interiérem, respektujícím původní umělecký duch a charakter undergroundu. Kompletní rekonstrukce zahrnuje novou střechu, okna, rozvody elektřiny, vody a vzduchotechniky, s důrazem na zachování historických prvků. Projekt je ideální pro ty, kteří touží být součástí této fascinující historie.

O projektu Věčná Ječná

Projekt Věčná Ječná představuje kompletní revitalizaci historické budovy, která má bohatou minulost spojenou s hnutím undergroundu. Dům sloužil jako místo setkávání umělců, intelektuálů a disidentů, kteří zde našli svobodu v době nesvobody. Byl důležitým centrem Charty 77 a zůstával otevřený i v uzavřených 60. letech.

Během rekonstrukce budou respektovány historické hodnoty budovy, zatímco interiéry budou proměněny na nadstandardní byty s moderním designem, které zachovají jedinečný charakter undergroundového ducha. Projekt zahrnuje také nebytové prostory a prostornou terasu pro restaurace.

Lokalita

Věčná Ječná se nachází v centru Prahy 2 – Nové Město, což zaručuje skvělou dostupnost veřejné dopravy a výbornou občanskou vybavenost. V blízkosti rezidence jsou tramvajové zastávky a pouhé 3 minuty chůze na stanice metra I. P. Pavlova nebo Karlovo náměstí. Okolí nabízí množství obchodů, restaurací, kaváren a veškerých služeb. Procházkou dojdete k známým památkám, jako je Tančící dům nebo Náplavka, a Václavské náměstí je jen 10 minut chůze. Excelentní poloha poskytuje pohodlné a aktivní bydlení v srdci Prahy.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Věčná Ječná

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  6 845 000 Kč
  ne
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #