Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Viladomy Kukleny

Hradec Králové - Kukleny
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 5+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
5 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
7 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
5 min

Pohodlné bydlení v domech v Hradci Králové 

Projekt Viladomy Kukleny v Hradci Králové přináší moderní rodinné domy s dispozicí 5+kk v klidné a dobře dostupné lokalitě. S rozlohou 160 m² a individuálními úpravami interiéru nabízí tyto domy prostor pro pohodlné bydlení ve městě s podmanivým venkovským nádechem. Díky ekologicky šetrným prvkům a blízkosti občanské vybavenosti jsou Viladomy Kukleny ideální volbou pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí spojit klid města s moderním bydlením.

O projektu Viladomy Kukleny

Viladomy Kukleny zahrnují 20 dvojdomů s nadčasovým designem. Každý dům má vlastní předzahrádku, obývací pokoj spojený s kuchyňským a jídelním koutem, a garážové stání. Další dvě parkovací místa se nachází před domem. Domy jsou dvoupodlažní a disponují podlahovou plochou 160 m². Klienti si mohou individualizovat interiér podle svých představ a volit z nabídky dekorů a vybavení.

Lokalita

Projekt je situován mezi ulicemi Krunertova a Kudrnova v Hradci Králové, těsně u fotbalového hřiště Olympie. Díky rychlé dostupnosti dálnice D11 a zastávky MHD (trolejbus linky č. 3) je snadné se dostat do centra města nebo na dálnici směrem do Prahy. V okolí se nachází školy, mateřské školy, nákupní centra a sportovní areály. Klidná lokalita s výhodami městského bydlení nabízí pohodový životní styl pro rodiny i jednotlivce.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Viladomy Kukleny

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  5+kk
  na dotaz
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #