Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Zátiší Lysolaje

Praha 6
Cena od 14 140 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
8 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
2 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
5 min

Pohodlné bydlení v klidné lokalitě Prahy 6

Projekt Zátiší Lysolaje představuje výjimečnou vilovou čtvrť v lokalitě Prahy 6. S důrazem na individuální charakter a moderní architekturu nabízí 14 luxusních vil a 3 řadové domy. Projekt se vyznačuje péčí o detaily, udržitelností a klidnou zelenou lokalitou.

O projektu Zátiší Lysolaje

Zátiší Lysolaje je ambiciózní rezidenční projekt nacházející se v klidné lokalitě Lysolaje v Praze 6. Projekt nabízí nejen moderní luxusní domy, ale také unikátní architektonické řešení, které klade důraz na individuální pohodlí a soukromí obyvatel. S celkem 14 vilami a 3 řadovými domy nabízí projekt rozmanité možnosti pro bydlení v harmonii s přírodou a moderními standardy. Domy jsou navrženy tak, aby maximálně využívaly prostředí a poskytovaly výhledy na okolní zeleň a přírodu. Plánované dokončení je stanoveno na rok 2023.

Lokalita

Projekt Zátiší Lysolaje se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 6, nedaleko přírodní památky Housle. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří touží po spojení klidu přírody s výhodami městského života. V blízkosti projektu lze nalézt oblíbené Šárecké údolí, restaurace a další vyžití. Projekt zároveň nabízí dobrou dostupnost do centra města a okolních oblastí. Sousedská komunita a aktivní životní styl jsou zde samozřejmostí.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Zátiší Lysolaje

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  3+kk
  14 140 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  17 340 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #