# # # #

Žižkovské Pavlače

Praha 3
#
Cena od 11 900 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
8 min

#

škola
4 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
2 min

Ekologické bydlení u Vítkova

Projekt Žižkovské Pavlače přináší jedinečnou kombinaci historického a moderního bydlení na pražském Žižkově. Rezidenční komplex nabízí nové byty s ekologickým a energeticky šetrným designem, který citlivě zapadá do okolního prostředí klasických činžovních domů. Lokalita je vybavena veškerou občanskou vybaveností a dopravní dostupností, zároveň však nabízí dostatek zelených ploch, včetně sousedství parku Vítkov.

O projektu Žižkovské Pavlače

Žižkovské Pavlače – tento unikátní komplex kombinuje historickou a moderní architekturu, aby vytvořil harmonický celek s okolními klasickými pražskými činžovními domy. Domy budou ekologicky a energeticky šetrné, díky využití moderních technologií ve stavebnictví.

Lokalita Praha Žižkov je vybavena kompletní občanskou vybaveností, včetně obchodů, škol, školek, zdravotních zařízení a dalších služeb. V blízkosti projektu se nachází nákupní centrum Flora a mnoho restaurací, hospůdek a kaváren. Žižkovská televizní věž nabízí krásnou panoramatickou vyhlídku na Prahu. Oblast je bohatá na zelené plochy, jako jsou Park Vítkov, Parukářka, Mahlerovy a Riegrovy sady, které jsou ideálním místem pro odpočinek a sportovní aktivity.

Lokalita

Dopravní dostupnost v této lokalitě je vynikající. Díky tramvajovému a autobusovému spojení je centrum města snadno dostupné za necelých 8 minut. V blízkosti projektu se nachází autobusová zastávka Černínova, která nabízí přímé spojení na všechny trasy metra. Autem je centrum města dosažitelné během 10 minut.

Žižkovská čtvrť také nabízí mnoho aktivit pro trávení volného času, včetně divadel, kulturních klubů a sportovních areálů. Park Vítkov a další zelené plochy jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v těsné blízkosti domova. Národní památník na Vítkově nabízí nádherný výhled na Prahu a je jedním z mnoha zajímavých míst, která lze v této čtvrti navštívit.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Žižkovské Pavlače

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  11 900 000 Kč
  ne
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #