Vložit poptávku

Novinky

Sledujte naše novinky, abyste byli v obraze, co se týče rezidenčních nemovitostí.

Home Portal pro DRFG zahájil exkluzivní prodej apartmánů Green Mladá Boleslav

Projekt nabídne stovku bytů od malometrážních 1+kk a 2+kk až po větší byty pro rodiny s dětmi či luxusní apartmány. Prodejní ceny startují na 3 480 750 Kč. Projekt bude k nastěhování v březnu 2024. Investorem je společnost DRFG a zhotovitelem DMG Stav.

„Bytový projekt, který nyní exkluzivně nabízíme na Home Portal, je ztělesněním snu všech aktivních sportovců. Golfisté si přijdou na své díky 18jamkovému hřišti Sand Martin's Holes. Objektu dominuje privátní zahrada o rozloze 2000 m2 s vodními prvky a místy pro grilování. V okolí se nachází celá řada možností pro aktivní život – splavení řeky Jizery, zlatá stezka Českého ráje pro cyklisty, nebo procházky v přírodní rezervaci Radouč,“ říká Jan Vitvera, obchodní ředitel společnosti Home Portal.


Pět minut autem z centra Mladé Boleslavi tak na jaře 2024 bude stát nový atraktivní projekt, který propojuje aktivní život, luxusní design a nejvyššími standardy moderního bydlení. Vzniká tak ucelený bytový dům, který nabídne jak malometrážní apartmány o dispozicích 1+kk a 2+kk, tak i větší jednotky.      

„Nemovitosti jsou klíčovým pilířem našeho portfolia a máme ve správě již realitní projekty přesahující hodnotu 15 miliard Kč. Home Portal jsme si pro exkluzivní prodej zvolili po pozitivní zkušenosti z objektu Rezidence Spojovací a těšíme se na spolupráci i v projektu Green Mladá Boleslav,“ doplňuje Ondřej Klička, investiční manažer z DRFG.

Green Mladá Boleslav disponuje i dostatečným počtem venkovních parkovacích míst i nadstandardně velkými, samostatně uzavíratelnými podzemními garážemi, vhodnými i pro velká SUV vozidla. Každá garáž pak umožní dobíjení elektromobilů.

„Naším cílem je dodávat na trh jen kvalitní projekty ve vysokém standardu. Díky blízké spolupráci s investorem DRFG, který své realitní portfolio odpovědně spravuje, si mohou být kupující jistí tím, že v rámci Green Mladá Boleslav získají velmi kvalitní apartmán v zajímavé lokaci,“ dodává Jan Hamr, statutární ředitel společnosti DMG Stav, která projekt Green Mladá Boleslav staví.

Každý z apartmánů bude mít buď lodžii, nebo terasu, či předzahrádku. Celoprosklené stěny pak umožní krásné výhledy do krajiny. Objekt je stavebně navržen v energetickém standardu „A“ a konstrukčně je řešen z masivních železobetonových a zděných konstrukcí, které zajistí akustickou pohodu jednotek. Každý apartmán je pak samostatně větrán s rekuperační filtrací, má podlahy s funkcemi topení i chlazením.

                               

O společnosti Home Portal

Home Portal je přední české realitní tržiště, které se specializuje na novostavby a služby pro kupující. V nabídce má zastoupené projekty z celé České republiky. Provozovatelem je společnost Portal Jungle, kterou založili Radek Procházka a Pavel Frič.                                                                 Více na www.homeportal.cz.                                                                                                                                                                     

O investiční skupině DRFG

Řídíme se investiční filozofií založenou na upřednostňování investic v oborech, kterým dobře rozumíme, v lokalitách, které jsou nám kulturně i geograficky blízké, a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl. Preferujeme investice do nemovitostí, telekomunikací, energetiky a finančních služeb. Více na https://www.drfg.cz/.

  O společnosti DMG stav


MG Stav je rodinná stavební společnost, která vznikla z rozumu. Před více jak 5 lety jsme byli postaveni před skutečnost, zdali svěřit stavbu malého komorního projektu pro rodinné příslušníky a kamarády v Praze 9 Satalicích stavební společnosti, anebo si najmout zkušené projektanty a řemeslníky a projekt si postavit sami. Z původního projektu se nakonec stala společnost DMG stav a.s., která se zaměřuje na realizaci zajímavých stavebních projektů pro soukromé investory a výstavbu a rekonstrukce zdravotnických zařízení. Máme za sebou již desítky zakázek a pracujeme na dalších vlastních projektech. Stále si stojíme za svojí prací a svým přístupem ke klientům i zaměstnancům. Díky našim zkušeným kolegům máme možnost realizaci děl provádět opravdu kvalitně, se zárukou a ctí. Více na https://www.dmgstav.cz/.

×