Vložit poptávku

Novinky

Sledujte naše novinky, abyste byli v obraze, co se týče rezidenčních nemovitostí.

Home Portal zahájil exkluzivní prodej osmi nízkoenergetických domů u jezera Lhota

Osm nízkoenergetických domů uprostřed borovicového lesa, nedaleko písečné pláže jednoho z nejkrásnějších přírodních areálů v ČR – to je bydlení u jezera Lhota. Špičkový design a vysoký standard v podobě velkoplošných oken a prostorného obývacího pokoje s galerií jde ruku v ruce s ekologickým rozměrem domů. Lake House Lhota, developerský projekt Realitního fondu Praha, tak je exkluzivně v prodeji na Home Portal, specializovaném realitním serveru na novostavby.

„Jezero Lhota patří k jedněm z nejkrásnějších přírodních koupališť v České republice. Nachází se třicet minut jízdy autem od Prahy a téměř kolem celého jezera jsou přístupné malebné písečné pláže. Domy tak naleznou využití jak pro aktivní rodiny jako rekreační bydlení, tak i pro trvalý život v blízkém sepětí s přírodou. Domy mají ideální poměr ceny vůči dostupnosti do Prahy,“ říká Jan Vitvera, obchodní ředitel společnosti Home Portal.

Obec Lhota se nachází v okrese Praha-Východ, šest kilometrů severně od Brandýsa nad Labem a 24 kilometrů severovýchodně od centra Prahy. Na Černém mostě je pak zájemce o bydlení do 25 minut automobilem, odkud může pokračovat metrem dále do centra města.

„Projekty, do kterých investujeme a které stavíme z pozice developera, se vyznačují vždy vysokou kvalitou a důrazem na detail. Naší strategií je maximální spokojenost zákazníka ve všech oblastech stavby. Klademe důraz na kvalitu provedení stavby, kterou zastřešujeme vysokou odbornou způsobilostí. Lake House Lhota je jedním z naších srdečních projektů – atraktivní lokalita, nadčasový design a blízkost hlavnímu městu tvoří dohromady nabídku, která se jen tak neopakuje,“ říká Petr Oubrecht, předseda dozorčí rady Realitního fondu Praha, který stojí za výstavbou projektu Lake House Lhota.

Nízkoenergetické bydlení třídy "A" zajistí dostatečný tepelný komfort s minimálními náklady. V domě najdete tepelné čerpadlo, rekuperační jednotku nebo stylová akumulační kamna. Samozřejmostí jsou pak kvalitní izolační materiály a velkoformátová skla, která zajistí, že udržíte energetické náklady na uzdě.

„Nízkoenergetické bydlení je aktuálně pro společnost Realitní fond Praha jednou ze strategických developerských aktivit. Domnívám se, že v době, kdy ceny energií a inflace extrémně rostou je bezpodmínečně nutné začít využívat nejmodernější technologie, které nám umožní stavět krásné bydlení s minimálními nároky na energie a v souladu s přírodou. Myslím si, že projekt Lake House Lhota je důkazem toho, že se nám tato aktivita daří,“ říká Daniel Klega, CEO a zakladatel Realitního fondu Praha.

O společnosti Home Portal

Home Portal je přední české realitní tržiště, které se specializuje na novostavby a služby pro kupující. V nabídce má zastoupené projekty z celé České republiky. Provozovatelem je společnost Portal Jungle, kterou založili Radek Procházka a Pavel Frič. Více na www.homeportal.cz.

O společnosti Realitní fond Praha

 Realitní fond Praha poskytuje od roku 2014 služby spojené s realitami. Zabývá se odkupem i prodejem nemovitostí, financováním, rekonstrukcí domů i bytů a vlastním developmentem. Za dobu své působnosti vybudoval širokou sít investorů, díky kterým se projekty realizují. Více na www.rfp.cz. Více o projektu Lake House Lhota na www.lakehouse-lhota.cz.

×