# # # #
18. prosince 2023

Nájemní byty Vysočanský mlýn nově na Home Portal. Obsahují nadstandardní služby

Home Portal, který po celé ČR poskytuje služby zejména zájemcům o novostavby, zařadil v pořadí již druhý projekt nájemního bydlení od MINT rezidenčního fondu do svého portfolia. V rámci platformy Mint Living se letos v únoru jednalo o prvních sto bytů v Plzni, kde byl velký zájem o pronájem i ze strany firemních zákazníků. Nyní se jedná o projekt Vysočanský mlýn s 241 plně vybavených bytů na Praze 9 ve velikostech 1+kk až 4+kk. Hlavním lákadlem jsou pak nadstandardní služby pro nájemce.

Vysošanský mlýn – Nová éra nájemního bydlení

„Jsem moc rád, že po naší úspěšné spolupráci s MINT rezidenčním fondem v Plzni rozšiřujeme nabídku plně vybavených bytů k pronájmu v atraktivní lokalitě i na Praze 9 – Vysočanech. Díky nadstandardnímu vybavení se zájemci mohou po podpisu smlouvy ihned nastěhovat. Potřebujete uklidit byt, pohlídat děti, nebo vyprat povlečení? Nic nebude v novém projektu problém, vše si domluvíte přímo na recepci v rámci dodávaných služeb,“ říká Jan Vitvera, ředitel společnosti Home Portal.

Areál Vysočanského mlýna se nachází ve strategické lokalitě Vysočan na Praze 9, která v posledních letech prochází modernizací, a stává se tak jednou z nejvyhledávanějších čtvrtí. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost včetně restaurací a kaváren, obchodních center Fénix a Harfa, posilovny či zdravotnických zařízení. Okolí bytů nabízí ideální propojení mezi přírodou a městem. Naleznete zde zelené parky, turistické trasy a cyklostezky.

„Projekt Vysočanského mlýna je mimořádný nejen svou nadčasovou architekturou. Nájemci jsou obklopeni uměleckými díly od předních českých umělců, které jsou součástí Odkolekce. Díky tomu má areál bývalého mlýna jedinečnou atmosféru. Ke každému bytu jsme přistoupili, jako bychom tam chtěli bydlet sami. Byty jsou zařízené od koupelny, přes kuchyň až po ložnici vybavené kvalitním nábytkem a vybavením na míru. Recepce, technická služba, ostraha fungující 24 hodin denně a možnost nadstandardních služeb na požádání. Opravdu stačí jen přijít a bydlet,“ dodává Erik Janovský, investiční manažer MINT rezidenčního fondu.

Jednotky disponují prostornou místností s kuchyňskou linkou včetně všech potřebných spotřebičů. Nerušený odpočinek zaručuje pohodlná postel s kvalitní matrací. V bytě naleznete i moderní koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Mezi další výhody bytu patří i dostatečné množství chytře řešených úložných prostor nebo televizor. Obzvláště během letních měsíců pak zájemci ocení prosluněnou lodžii s posezením.

Dopravní dostupnost projektu Vysočanský mlýn po Praze je perfektní, hlavně díky bezprostřední blízkosti metra B Vysočanská, tramvaje, busu či vlaku, který jede na Masarykovo nádraží. Do Prahy i z ní se člověk dostane snadno i autem, jelikož Vysočany jsou velmi dobře napojeny hned na několik dopravních tepen. Řidiči pak ocení možnost pronájmu parkovacího stání.

Vyberte si z bytů, které jsou připravené ihned k nastěhování! – zobrazit projekt

Nejčtenější
18. ledna 2024

Hypotéka na developerský projekt: Postupné čerpání hypotéky a výše splátek

Při nákupu nového bydlení budete jistě řešit i možnosti jeho financování. V případě, že si nové bydlení nemůžete dovolit z vlastních zdrojů, bude pro Vás klíčová správně sjednaná hypotéka. Přinášíme Vám proto přehled všeho důležitého, co je potřeba o hypotéce na developerský projekt vědět – ač už si nevíte rady s tím, co určité pojmy znamenají, nebo se…

Číst článek
23. února 2024

Nové snížení sazby DPH se v cenách novostaveb plošně neprojevilo. Třetina projektů reálně zlevnila o 3 % a zažívá na Home Portal lepší prodeje

Od začátku roku 2024 vstoupila v platnost nová úprava sazby DPH, která snížila 15% daň na 12 % u nově zakoupených rezidenčních nemovitostí. Očekávalo se, že to povede ke zlevnění vysněné nemovitosti pro koncového uživatele, avšak realita je bohužel odlišná. Kdo ale na serveru homeportal.cz reálně zlevnil, zažívá aktuálně lepší prodeje. Na platformě Home Portal,…

Číst článek
23. ledna 2024

Developeři vyčkávají na hypotéky na úrovni 4 %. Projekty jsou připravené, stačí jen zahájit výstavbu

Drtivá většina pražských developerů má připravené nové projekty novostaveb, ale vyčkává na lepší situaci na trhu. Hlavním důvodem jsou aktuálně nedoprodané hotové projekty – nejčastěji z 50 % – a vysoké hypoteční sazby, které odrazují kupující, kteří uvažují o vlastním bydlení. „Jako klid před bouří vypadá dnešní situace z pohledu developerů. Většina z nich má hotové projekty, které…

Číst článek