Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #
18. prosince 2023

Nájemní byty Vysočanský mlýn nově na Home Portal. Obsahují nadstandardní služby

Home Portal, který po celé ČR poskytuje služby zejména zájemcům o novostavby, zařadil v pořadí již druhý projekt nájemního bydlení od MINT rezidenčního fondu do svého portfolia. V rámci platformy Mint Living se letos v únoru jednalo o prvních sto bytů v Plzni, kde byl velký zájem o pronájem i ze strany firemních zákazníků. Nyní se jedná o projekt Vysočanský mlýn s 241 plně vybavených bytů na Praze 9 ve velikostech 1+kk až 4+kk. Hlavním lákadlem jsou pak nadstandardní služby pro nájemce.

Vysošanský mlýn – Nová éra nájemního bydlení

„Jsem moc rád, že po naší úspěšné spolupráci s MINT rezidenčním fondem v Plzni rozšiřujeme nabídku plně vybavených bytů k pronájmu v atraktivní lokalitě i na Praze 9 – Vysočanech. Díky nadstandardnímu vybavení se zájemci mohou po podpisu smlouvy ihned nastěhovat. Potřebujete uklidit byt, pohlídat děti, nebo vyprat povlečení? Nic nebude v novém projektu problém, vše si domluvíte přímo na recepci v rámci dodávaných služeb,“ říká Jan Vitvera, ředitel společnosti Home Portal.

Areál Vysočanského mlýna se nachází ve strategické lokalitě Vysočan na Praze 9, která v posledních letech prochází modernizací, a stává se tak jednou z nejvyhledávanějších čtvrtí. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost včetně restaurací a kaváren, obchodních center Fénix a Harfa, posilovny či zdravotnických zařízení. Okolí bytů nabízí ideální propojení mezi přírodou a městem. Naleznete zde zelené parky, turistické trasy a cyklostezky.

„Projekt Vysočanského mlýna je mimořádný nejen svou nadčasovou architekturou. Nájemci jsou obklopeni uměleckými díly od předních českých umělců, které jsou součástí Odkolekce. Díky tomu má areál bývalého mlýna jedinečnou atmosféru. Ke každému bytu jsme přistoupili, jako bychom tam chtěli bydlet sami. Byty jsou zařízené od koupelny, přes kuchyň až po ložnici vybavené kvalitním nábytkem a vybavením na míru. Recepce, technická služba, ostraha fungující 24 hodin denně a možnost nadstandardních služeb na požádání. Opravdu stačí jen přijít a bydlet,“ dodává Erik Janovský, investiční manažer MINT rezidenčního fondu.

Jednotky disponují prostornou místností s kuchyňskou linkou včetně všech potřebných spotřebičů. Nerušený odpočinek zaručuje pohodlná postel s kvalitní matrací. V bytě naleznete i moderní koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Mezi další výhody bytu patří i dostatečné množství chytře řešených úložných prostor nebo televizor. Obzvláště během letních měsíců pak zájemci ocení prosluněnou lodžii s posezením.

Dopravní dostupnost projektu Vysočanský mlýn po Praze je perfektní, hlavně díky bezprostřední blízkosti metra B Vysočanská, tramvaje, busu či vlaku, který jede na Masarykovo nádraží. Do Prahy i z ní se člověk dostane snadno i autem, jelikož Vysočany jsou velmi dobře napojeny hned na několik dopravních tepen. Řidiči pak ocení možnost pronájmu parkovacího stání.

Vyberte si z bytů, které jsou připravené ihned k nastěhování! – zobrazit projekt

Nejčtenější
30. května 2024

Home Portal po úspěchu ve Španělsku rozšiřuje svou nabídku v Dubaji o stovku projektů v regionu

Po úspěchu ve Španělsku, kde Home Portal po velkém zájmu v regionu Costa del Sol zařadil do nabídky i další oblasti, jako jsou například Costa Blanca v okolí Alicante, se moderní platforma pro prodej novostaveb rozhodla pro další expanzi, tentokrát do Dubaje. Na homeportal.world tak zájemci nyní naleznou stovku projektů nejen v Dubaji, ale také…

Číst článek
17. dubna 2024

Kvalita bez nadměrného luxusu a dobrá lokace přináší oživení na pražském trhu s byty

Rezidenční trh v Praze zažívá nový vzestup díky významným projektům stabilních developerů, jako jsou Skanska a YIT. Tyto projekty, připomínající svou kvalitou a spolehlivostí automobilovou značku Volkswagen, získávají na popularitě mezi zájemci o nemovitosti. To dokazuje nyní i spuštění již třetí etapy vysočanského projektu Čtvrť Emila Kolbena od společnosti Skanska, která v dubnu vstoupila do…

Číst článek