Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Habitat Malešice

Praha 10
Cena od 4 770 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2027
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
6 min

#

škola
5 min

#

restaurace
5 min

#

obchod
4 min

Ekologické a moderní bydlení v srdci Malešic

Habitat Malešice je nový inovativní nízkoenergetický projekt v Malešicích, který přináší moderní životní styl s ohledem na ekologii a udržitelnost. Tato nově vznikající městská čtvrť si dává za cíl spojovat lidi, domovy, městskou faunu a flóru s moderními technologiemi, čímž vytvoří harmonické a udržitelné prostředí pro všechny své obyvatele.

O projektu Habitat Malešice

Projekt Habitat Malešice představuje přeměnu původně industriálního území v atraktivní městskou čtvrť s vlastním ekosystémem. Malešice, které byly na začátku 20. století zemědělskou vesnicí, se nyní stávají moderní čtvrtí, jež čerpá z historických kořenů a zaměřuje se na budoucnost. Čtvrť bude plně využívat moderní technologie a trendy, jako je koncept „sponge city“ pro efektivní hospodaření s dešťovou vodou, a bude podporovat biodiverzitu pomocí lučního kvítí, hmyzích hotelů a ptačích budek.

Habitat Malešice rovněž splňuje přísné podmínky certifikátu udržitelnosti BREEAM. Byty jsou vybaveny smart home technologiemi, umožňujícími například ovládání žaluzií a dalších zařízení, a jsou připraveny pro práci z domova díky speciálně navrženým pracovním koutům. V první etapě projektu je připraveno 124 bytových jednotek a 6 komerčních prostor, s dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Byty jsou navrženy s ohledem na maximální komfort a estetiku, a nabízejí vyšší standard vybavení, jako jsou bezpečnostní dveře, plovoucí podlahy, keramická dlažba a moderní sanitární zařízení.

Lokalita

Malešice jsou strategicky umístěné na východě Prahy a představují důležitou bránu do města i z něj. Habitat Malešice podporuje urbanistický koncept 15minutového města, kdy jsou všechny klíčové služby, práce a volnočasové aktivity dosažitelné do patnácti minut. Čtvrť má vynikající dopravní spojení, a to jak hromadnou dopravou, tak autem.  Projekt rovněž klade důraz na zelené prostory a relaxační zóny, které doplní cvičební prvky, běžecké tratě, cyklostezky a herní plochy pro děti.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Habitat Malešice

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  4 770 000 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  6 890 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  9 180 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  11 330 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #