Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Na Výšinách

Praha 7
Cena od 7 933 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 2+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
5 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
5 min

Moderní bydlení s historickými prvky na Letné

Projekt Na Výšinách nabízí byty v lokalitě Praha Letná, která je známá svými krásnými výhledy na Pražský hrad a panoramatickými pohledy na město. Rezidence se nachází mezi parky Letenská pláň a Stromovka, což poskytuje obyvatelům příležitost užívat si klidného bydlení v příjemném prostředí s možností relaxace a sportovních aktivit.

O projektu Na Výšinách

Původní činžovní dům z počátku století prošel důmyslnou rekonstrukcí, která zahrnovala zachování historických prvků, jako jsou řemeslné kování na oknech nebo kazetové vstupní dveře. Výsledkem jsou jednotlivci a páry oslovující byty, které kombinují krásu a cit s moderními standardy a technologiemi.

V horních patrech domu jsou připraveny mezonety White Wall, zatímco v dalších patrech jsou dostupné byty 1+kk, 2+kk a 3+kk ve standardu Fit Out. Pro ty nejnáročnější milovníky výhledů jsou byty v horních patrech ideální volbou. Přízemní jednotky disponují vlastními předzahrádkami. Všichni obyvatelé mohou využívat společný dvorek s kolárnou a praktické sklepní kóje.

Lokalita

Lokalita Letná je největší nezastavěnou plochou v centru Prahy a nabízí mnoho možností vyžití. V okolí jsou parky, muzea, restaurace a další vyhledávané místa pro setkávání a relaxaci. Pro sportovní nadšence je zde fotbalový stadion Sparty a Sportovní hala Královka. Tramvajové zastávky jsou v blízkosti, což umožňuje snadnou dostupnost metra. Místní obyvatelé mají vše na dosah a mohou si vychutnat výhledy z těchto výšin.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Na Výšinách

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  7 933 000 Kč
  ano
  ne
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #