# # # #

Nové Boroviny

Kladno
#
Cena od 3 089 155 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
3 min

#

sportoviště
7 min

#

nemocnice
6 min

#

škola
2 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
1 min

Bydlení v Kladně, kde máte vše na dosah ruky

Rezidence Nové Boroviny je moderní architektonická stavba tvořená čtyřmi bloky, v každém z nich je pět nadzemních podlaží s výtahy. Zástavbu oživuje vzdušný zelený vnitroblok vybízející k relaxaci a posezení na lavičkách. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, byty v patrech balkon nebo terasu.

O projektu Nové Boroviny

Zařízení bytů jsme jako vždy navrhli od prověřených dodavatelů s důrazem na kvalitu a nestárnoucí vzhled. Z vybavení koupelen jistě zaujme moderní umyvadlo, nízká sprchová vanička z litého mramoru a obklady či dlažby v teplých i studených tónech s jemnou barevnou texturou. Interiérové dveře a podlahy s odolnými povrchy jsou nabízeny v několika barevných provedeních. Vstupní dveře do bytu ve třetí třídě bezpečnosti zajistí pocit bezpečí, který je podpořen uzavřeným vnitroblokem.

Lokalita

Okolí disponuje kompletní infrastrukturou, najdeme v něm školy, školky, dětská a sportovní hřiště a cyklostezky vedoucí lesem. Nespornou výhodou je podzemní garážové parkování pro každou bytovou jednotku i rychlý přístup k městské hromadné dopravě.

Okolní cyklostezky nabízejí ideální vyžití pro aktivní lidi a rodiny s dětmi, kteří si život bez víkendových výletů neumí představit. V Kročehlavech se nachází řada hřišť a sportovních klubů, fotbalový stadion, tenisové kurty, softbalové a basketbalové hřiště, minigolf a krytý plavecký bazén. V nedalekém lese je také venkovní koupaliště. Přilehlé turistické stezky, vedoucí například na Kožovou horu s rozhlednou, jsou alternativou pro lidi milující klidné procházky v přírodním terénu.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Nové Boroviny

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 089 155 Kč
  ano
  lze dokoupit
  2+kk
  4 052 744 Kč
  ano
  lze dokoupit
  3+kk
  6 612 000 Kč
  ano
  lze dokoupit
  4+kk
  7 056 876 Kč
  ano
  lze dokoupit
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #