Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Park Nehvizdy II.

Nehvizdy (Praha-východ)
Cena od 8 999 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+1
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
2 min

#

restaurace
5 min

#

obchod
7 min

Klidné bydlení pro rodiny hned u Prahy

Park Nehvizdy II. je atraktivním bytovým projektem nabízejícím moderní rodinné domy v klidné lokalitě Nehvizd, která je výborně dostupná z Prahy. Tento projekt si získal velkou oblibu a těší se rostoucímu zájmu nových majitelů. V současné nabídce zbývá jen několik posledních volných rodinných domů.

O projektu Park Nehvizdy II.

Každý z rodinných domů v projektu Park Nehvizdy II. nabízí moderní architektonické řešení a užitnou plochu téměř 100 m² ve velmi praktickém dispozičním uspořádání 4+1. Tyto prostory jsou důmyslně navrženy tak, aby ideálně vyhovovaly pohodlnému životu rodiny až čtyř členů. Vynikající využití úložných prostor přispívá k udržení přehlednosti a estetiky domova. Předpokládaný termín dokončení a připravenosti rodinných domů k nastěhování je do konce roku 2023.

Lokalita

Městys Nehvizdy je ideálním místem pro klidný a pohodlný život s výhodou blízkosti Prahy. Díky přímému napojení na dálnici D11 (exit 8) je dosažení obchodního centra a stanice metra Černý Most otázkou několika minut jízdy autem, což usnadňuje každodenní pohyb. Pro ty, kteří preferují hromadnou dopravu, je zajištěno kvalitní pravidelné spojení pomocí MHD (bus + vlak).

Městys Nehvizdy se pyšní výbornou občanskou vybaveností. Kromě obchodního centra, které zahrnuje i prodejnu LIDL, zde naleznete kompletní spektrum služeb. Mateřská a základní škola, dětské centrum Dráček, knihovna, sportovní hala, dětská hřiště, atletický stadion, lékařské ordinace a zubařská praxe jsou jen některé z nabízených služeb. K tomu připočtěte krásné možnosti volnočasových aktivit, jako je cyklostezka, naučná stezka a nově zbudovaný park s jezírkem. To vše činí z Nehvizd perfektní a bezpečné místo pro rodiny hledající kvalitní bydlení v blízkosti Prahy.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Park Nehvizdy II.

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+1
  8 999 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #