Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Resort Malé Lipno

Lipno
Cena od 5 690 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
6 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
18 min

#

škola
5 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
4 min

Vaše místo pro odpočinek na břehu Lipna

Resort Malé Lipno je rozsáhlý bytový projekt nacházející se na břehu jezera Lipno v oblíbené rekreační lokalitě Lipenského regionu. Tento projekt nabízí moderní bydlení v souladu s krásou okolní přírody Národního parku Šumava a širokou škálou možností aktivního odpočinku.

O projektu Resort Malé Lipno

Projekt Resort Malé Lipno nabízí komplex bezbariérových bytových domů je elegantně zakomponován do okolní krajiny a nabízí celkem 61 moderních bytů v osmi budovách. V první etapě jsou k dispozici 37 apartmánů 1+kk, 2+kk a 3+kk, včetně mezonetových variant. Ve druhé etapě jsou plánovány dalších 24 apartmánů 2+kk a 3+kk. Každá budova má samostatný vchod a výtah pro pohodlný přístup do jednotlivých bytů.

Lokalita

Projekt Resort Malé Lipno je situován na břehu jezera Lipno v oblasti Černá v Pošumaví. Tato klidná lokalita je výjimečná svým kontaktem s chráněnou šumavskou přírodou. Okolní prostředí nabízí mnoho možností pro aktivní rekreaci, od cyklistiky až po vodní sporty. Součástí resortu je molo se 30 kotvišti pro lodě a rybářské místo. Poblíž je také několik lyžařských středisek pro zimní radovánky. Občanská vybavenost v obci Černá v Pošumaví je na dosah ruky, což dává projektu pohodlný charakter bydlení v harmonii s přírodou.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Resort Malé Lipno

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  5 690 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  6 050 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #