# # # #

Rezidence Maroldka

Praha 4
Cena od 6 014 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
5 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
6 min

Bydlení pro 21. století v tradici uměleckého dědictví

Projekt Rezidence Maroldka v Praze Nuslích je výjimečnou příležitostí pro ty, kteří touží po komfortním a moderním bydlení v srdci metropole. Tento rezidenční komplex je perfektně zasazen do pražského prostředí, kde se snoubí velkoměstský šarm s osobitou atmosférou. Stylové kavárny, trendy obchody a nové zábavní možnosti tvoří jedinečnou kulisu pro bydlení 21. století.

O projektu Rezidence Maroldka

Rezidence Maroldka nese své jméno podle malíře, ilustrátora a grafika Luďka Marolda, který ve svém díle umělecky zachycoval zážitky a momentky ze života společnosti. Tento rezidenční projekt staví na principech jednoduché elegance a minimalistického designu. Bílá fasáda budovy, velkoformátová okna a precizní architektura tvoří estetický celek, který v sobě skrývá nadčasovou krásu.

Rezidence Maroldka nabízí 38 moderních jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, které zahrnují 21. století a splňují všechny současné standardy. Velikost domu poskytuje dostatek soukromí a příležitostí pro budování sousedských vztahů. Kromě bytů jsou k dispozici také 4 obchodní jednotky a 23 garážových stání.

Jednotky ve standardu Fit Out jsou dokončeny včetně sanity, a tak nabízejí ideální základ pro individuální zařízení a vytvoření osobitého stylu. Všem obyvatelům je také k dispozici střecha, která slouží jako vyhlídková terasa s možností relaxace nebo posezení s přáteli.

Lokalita

Klidná lokalita v ulici Maroldova nabízí vyváženou kombinaci klidu a dynamického městského života. Centrum Prahy je snadno dosažitelné a v okolí najdete vše, co potřebujete. Rezidence Maroldka se nachází jen kousek od populárních míst ve Vršovicích, kde si můžete užívat zábavu, kulturu, sport i gastronomické požitky. Park Jezerka, nedaleké nákupní centrum Arkády Pankrác a další zajímavá místa jsou dosažitelná během několika minut.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Maroldka

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  6 014 000 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  7 930 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  12 675 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #