Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Sija Kamýk

Praha 4
Cena od 5 102 172 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2026
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
6 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
7 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
1 min

Moderní život ve finském stylu

V oblíbené části Prahy vzniká nový bytový projekt Sija Kamýk, který přináší 122 moderních bytů ve finském stylu. Získejte unikátní příležitost bydle ba Praze 4 blízko všeho potřebného.

O projektu Sija Kamýk

Nabídka zahrnuje jednotky od 1+kk až po 4+kk s rozlohou od 30 do 116 m². Výjimečným prvkem je zařízení bytů nábytkem a kompletní kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. Projekt se pyšní kočárkárnou, garážovými stáními, a sklepními kójemi, nabízí vnitroblok pro rodinné odpočinkové chvilky a zároveň revitalizuje veřejný prostor s parkem, workout zónou, dětským hřištěm a 4 komerčními prostory.

Projekt Sija Kamýk reprezentuje moderní bydlení v severském stylu a harmonicky zapadá do městské čtvrti Praha-Kamýk. Dominantou bytového domu je nárožní arkýř, členěný balkony. Studio AGE project se postaralo o nadčasový design, který plynule navazuje na okolní zástavbu.

Vybavení nových bytů zahrnuje dekory vinylových podlah, vstupní a interiérové dveře, obklady i dlažby. Některé byty mají přípravu na předokenní žaluzie, okna s trojsklem a rekuperační jednotky. Vyšší patro nabízí nadstandardní vybavení.

Lokalita

Výhodná poloha na rohu ulic Hodkovická a Mariánská nabízí klidnou atmosféru s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti.

Praha-Kamýk, rozvíjející se městská čtvrť s vynikající občanskou vybaveností, přináší pohodlné bydlení jak pro jednotlivce a páry, tak pro rodiny s dětmi. Nedaleko domu se nachází obchod, OC Novodvorská Plaza pro větší nákupy, mateřské a základní školy, gymnázium, a Fakultní Thomayerova nemocnice. Dopravní spojení je skvělé s blízkostí autobusové zastávky a plánovanou stanicí metra D – Nové Dvory.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Sija Kamýk

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  5 102 172 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  6 157 636 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  7 427 857 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  19 419 232 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #