Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Vanguard Penthouses

Praha 4
Cena od na dotaz
Parkování ano
Dispozice 4+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
10 min

#

nemocnice
11 min

#

škola
7 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
8 min

To nejlepší z Vanguard

Nejlepší z nejlepších, penthousy projektu Vanguard Praha, představují vrchol loftového bydlení, inspirovaného ikonickými industriálními čtvrtěmi světových metropolí. Čtyři jedinečné penthousy jsou pravým odrazem avantgardního designu a komfortu. S autovýtahem, designovým wellness a střešním bazénem, každý penthouse v projektu Vanguard překračuje očekávání a představuje vrcholní prvek luxusu na evropské rezidenční scéně.

Jediný svého druhu

Projekt Vanguard představuje revoluční koncept rezidenčního bydlení spojujícího industriální dědictví s moderním luxusem. Nachází se v malebné části Prahy v blízkosti Vltavy a přináší 150 prostorných loftů, které zvou k definování vlastního jedinečného prostoru. Nové rezidenci dala základ důmyslná rekonstrukce bývalé továrny na letecké přístroje a je zárukou, že obdobný projekt už podruhé v Praze nevznikne.

Projekt disponuje nadstandardním wellness s bazénem, saunou, recepcí, podzemním parkováním nebo se střešními terasami.

Penthouse s bazénem na střeše

Nejprestižnější a nejúchvatnější prostory z celého projektu najdete bezpochyby v 13. nadzemním podlaží. Aktuálně zbývají 3 volné penthousy, které se pyšní skvostnými výhledy na město a řeku Vltavu. Lofty s mimořádnou výškou stropů 3,98 m nabízí nepřeberné množství možností, jak vytvořit dokonalý designový domov. Naprostým klenotem jsou pak privátní střešní terasy, které disponují nerezovým bazénem a dostatkem prostoru pro jedinečnou oázu klidu a soukromí.

Služby jako v hotelu 24/7

Užívejte si jako v nejluxusnějších hotelích světa. Projekt Vanguard přináší rezidentům výjimečné zázemí. Spa & wellness zóna zahrnuje finskou saunu a páru, ochlazující ledovou tříšť, vědro se studenou vodou a především unikátní prosklený 18 metrů dlouhý bazén. Využívat můžete i zázemí místností s masážními lehátky nebo vířivky v těsné blízkosti bazénu.

Díky službě concierge můžete delegovat neoblíbené povinnosti na jiné. Vyškolený a spolehlivý personál dokáže 24 hodin 7 dní v týdnu samostatně řešit vše potřebné a zařídí takřka cokoliv, na co si vzpomenete. Přebírání došlých balíčků a pošty, zajištění hlídání a venčení domácích mazlíčků, péči o květiny v bytě, zařízení nákupu s donáškou nebo zajištění vyzvednutí dětí ze školy či kroužků.

Lokalita

Umístěn v Praze Modřanech, Vanguard se těší výhodám strategické polohy, kombinující klidnou okolní přírodu s pohodlím městského života. Tato lokalita nabízí snadný přístup k veřejné dopravě, školám, obchodům a zároveň umožňuje rezidentům užívat si klidný a relaxační životní styl. S propracovanou infrastrukturou a blízkostí rekreačních prostorů je Vanguard ideálním místem pro ty, kteří hledají spojení s historií a zároveň moderní pohodlí.

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  na vyžádání
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Získat další informace

   #