Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Vanguard Prague

Top nabídka
Praha 4
Cena od 9 292 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
10 min

#

nemocnice
11 min

#

škola
7 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
8 min

Jedinečné lofty pro dokonalý život

Projekt Vanguard představuje revoluční koncept rezidenčního bydlení spojujícího industriální dědictví s moderním luxusem. Nachází se v malebné části Prahy – Modřanech – a přináší 150 prostorných loftů, které zvou k definování vlastního jedinečného prostoru. S ohledem na svou architektonickou vizi a inovativní přístup k bydlení, Vanguard představuje nový standard pro moderní životní styl v harmonii s historií. To nejlepší z Vanguard nabízí 4 penthousy se soukromou terasou a bazénem na střeše.

O projektu Vanguard

Vanguard vyrůstá z důmyslné rekonstrukce bývalé továrny na letecké přístroje v Praze Modřanech. Jedná se o unikátní koncept, který nabízí rezidentům možnost individuality a svobody ve vytváření vlastního domova. Prostorné loftové byty o velikosti až 250 m2 jsou jako plátno pro kreativitu, umožňující klientům definovat svůj vlastní designový prostor. Projekt zdůrazňuje hodnoty authenticity, empatie a schopnost kompromisu, poskytující moderní životní styl v unikátním prostředí. S ohledem na flexibilitu designu a variabilitu dispozic je každý byt v projektu Vanguard jedinečný a přizpůsoben potřebám svých obyvatel.

Původní továrna na výrobu leteckých součástek je spjata se jmény pilotů Československé armády Františkem Klepšem a Zdeňkem Vinopalem. Protože mělo jít o vertikální továrnu, stropy vysoké až 4,3 metrů provází i mimořádná nosnost konstrukce. V roce 1984 navíc budovu doplnil i kryt civilní ochrany až pro 300 osob.

Ambiciózní futuristickou vizi unikátního loftového bydlení zhmotňuje s citem pro zachování industriálního genius loci Ing. Arch. Petr Drexler. Projekt Vanguard Prague nemá v Česku obdoby. Jedinečný je i autovýtah uprostřed budovy, který nenajdete v celé střední Evropě. Všechny jednotky jsou dokončeny ve standardu shell & core, který Vám umožňuje industriální prostor zcela přizpůsobit Vašemu vkusu.

Projekt disponuje nadstandardním wellness s bazénem, saunou, recepcí, podzemním parkováním nebo se střešními terasami.

Lokalita

Umístěn v Praze Modřanech, Vanguard se těší výhodám strategické polohy, kombinující klidnou okolní přírodu s pohodlím městského života. Tato lokalita nabízí snadný přístup k veřejné dopravě, školám, obchodům a zároveň umožňuje rezidentům užívat si klidný a relaxační životní styl. S propracovanou infrastrukturou a blízkostí rekreačních prostorů je Vanguard ideálním místem pro ty, kteří hledají spojení s historií a zároveň moderní pohodlí.

Seznamte se s kompletní nabídkou loftů v projektu Vanguard 

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Semrád ⌂ Home Portal
Filip Semrád
+420 601 505 838
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  9 292 000 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  9 502 000 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  13 627 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #