Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Linea Pura

Praha 7
Cena od 14 268 510 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk
Dokončení 2025
#

autobusová zastávka
2 min

#

sportoviště
4 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
8 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
3 min

Křižovatka snů a komfortu ve středu města

Nový rezidenční projekt Linea Pura v Holešovicích představuje místo, které promění běžný den v nezapomenutelný zážitek. Tento inovativní rezidenční projekt vám přináší nejen nový způsob bydlení, ale také úžasnou atmosféru plnou nadšení a pohody. Představte si, jak se každé ráno probouzíte v prostorném a světlém bytě, otevřete okna a do vašeho domova se line svěží vůně zelených teras. Vaše bydlení se stane oázou klidu uprostřed města, kde si vychutnáte každý okamžik a prožijete plně svůj běžný den.

O projektu Linea Pura

Linea Pura Holešovice je rezidenčním developerským projektem, který zcela přetváří představu o moderním bydlení. Jedná se o komplex jednopodlažních i mezonetových bytů s rozsáhlými terasami a individuálními zahradami. Každý byt je navržen tak, aby poskytoval maximální komfort a soukromí, jako kdybyste žili ve vlastní vile. Ochrání vás před ruchem ulice a zároveň vám umožní těsný kontakt s okolní přírodou. Byty nabízí příjemné výhledy do zeleně přilehlých parků.

Využití moderních technologií vytápění a chlazení zajišťuje optimální provozní úspory a nulové emise. Díky inteligentnímu ovládání vlastní aplikací můžete mít kontrolu nad teplotou, žaluziemi a zabezpečením vašeho bytu z pohodlí domova i na dálku.

Lokalita

Rezidence se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 7, v blízkosti řeky Vltavy, zeleného nábřeží a parku v ulici Tusarově. Tato lokalita nabízí skvělé spojení mezi městským pulsem a přírodním prostředím. Můžete si užít výhody živého města, zatímco jste obklopeni klidem a harmonií zelených prostorů.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Linea Pura

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Vojtěch Sommer
+420 725 551 872
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  14 268 510 Kč
  ano
  ne
  3+kk
  17 919 905 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  29 680 574 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  36 427 050 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #