Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

LOKO Libeň

Praha 9
Cena od 8 676 796 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
2 min

#

restaurace
2 min

#

obchod
6 min

Stylové bydlení v rozvíjející se lokalitě Prahy

Projekt LOKO Libeň je výjimečným komplexem, umístěným jen pár minut od stanice metra B Českomoravská. Tento multifunkční projekt není jen obyčejným bydlením, ale kombinuje různé aspekty života. Nabízí moderní byty s balkóny, kanceláře, mateřskou školku, kulturně-kavárenský prostor a dokonce i vlastní pivovar. To vše na jednom místě.

O projektu LOKO Libeň

Zaměřený na různorodé potřeby a preference, projekt LOKO Libeň představuje 25 moderních bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, rozprostírajících se v rozmezí od 34 m² do 115 m². Většina bytů disponuje vlastními balkony, což znamená čerstvý vzduch po celý den a dostatek světla.

Vrcholným uměleckým prvkem projektu je lávka ve tvaru lokomotivy od Davida Černého, která se na úrovni čtvrtého patra propojí s protilehlou budovou a zároveň symbolizuje historické spojení lokality s osobností Emila Kolbena, tvůrce významného strojírenského podniku ČKD.

Pokud jde o standardní vybavení, nové byty v projektu LOKO Libeň disponují vinylovou podlahou v barvě francouzského dubu, obklady a dlažbou zn. Cifre Progress, dřevěnými okny s trojsklem a venkovními žaluziemi. Pro rezidenty je k dispozici hlídané parkování a možnost zakoupení vlastních sklepních prostor pro uložení sezónních věcí nebo dalších položek, které si nepřejí mít v bytě.

Lokalita

LOKO v názvu projektu odkazuje nejen na místní spojení, ale i na symboliku lokomotivy, ztělesňující propojení bydlení, pracovního života, zábavy a kulturního dění na jednom místě. Tato lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost prostřednictvím metra, tramvají a autobusů, stejně jako rychlé spojení s městským okruhem.

V okolí projektu se nachází nákupní centra Galerie Harfa a Fénix, široká škála restaurací, lékařská péče včetně polikliniky, rozsáhlý park Podviní, fotbalové a rugbyové hřiště, fitness centra, lanové centrum a cyklostezky pro pohodlnou cestu jak do centra města, tak i pro výlety do přírody. Samotný areál nabízí Pivovar Kolčavka, Beseder Gallery a restauraci Beseder.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu LOKO Libeň

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Martin Hlavík
+420 601 541 320
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  8 676 796 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  11 908 842 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #