Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Nový Chodov

Praha 4
Cena od 3 278 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 1+kk, 2+kk
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
9 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
6 min

#

škola
10 min

#

restaurace
1 min

#

obchod
4 min

Nejžádanější investiční novostavba v Praze

Vstupte do nového světa, kde se pražské panorama zrcadlí za okny a nabízí Vám nezapomenutelné výhledy. V projektu Nový Chodov spatříte propojení tradičních prvků s inovativními kousky, které vytvářejí originální bydlení, jež se vyrovná největším evropským metropolím. Toto je místo, kde se slévá elegance, pohoda a neomezené kreativní možnosti.

O projektu Nový Chodov

Skyline posouvá hranice bydlení a nabízí 227 jedinečných jednotek, od útulných 1+kk až po prostorné 2+kk s obytnými plochami od 22,6 m2 do 48,7 m2. Vzrušivým bonusem jsou i 12 moderních kanceláří, které vám umožní oddělit pracovní a osobní prostor, a také sdílený coworking, který podporuje komunitní duch. Každá jednotka je doplněna sklepními prostory, což zajišťuje dostatek úložného prostoru. Kromě toho jsou k dispozici parkovací stání pro automobily a motocykly.

Představte si, že každý den můžete prožívat své bydlení s nadhledem na město. Střecha Skyline slouží jako terasa s úchvatným panoramatem Prahy, které vám umožní zažívat magické ranní rozbřesky a romantické západy slunce. Fitness centrum, yogapoint a společenská místnost s televizí a stolním fotbálkem zaručují pestrou škálu možností pro aktivní odpočinek.

Lokalita

Lokalita Nový Chodov přináší jedinečné spojení městského života a přírody. Můžete si užívat klidu a pohody v okolní zeleni, jako jsou lesoparky, rybníky a květinové louky. Přírodní parky, cyklotrasy a nedaleká Hostivařská přehrada nabízí skvělé možnosti pro volnočasové aktivity. Díky snadné dostupnosti metra C a dálnice D1 je celá Praha na dosah, a to včetně obchodních center, restaurací, kaváren a kin.

AKTUÁLNĚ možnost garantovaného výnosu a u vybraných jednotek kuchyně ZDARMA. 

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Nový Chodov

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  3 278 000 Kč
  ne
  ano
  2+kk
  4 990 000 Kč
  ne
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #