Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Residence U zámecké zahrady

Kladno
#
Cena od 7 275 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
1 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
5 min

#

škola
7 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
5 min

Residence spojující moderní bydlení s historickým nádechem

Vítejte v developerském projektu, který spojuje moderní bydlení s historií. Residence U zámecké zahrady v Kladně nabízí 19 nových bytů v historicky významné lokalitě. S kvalitním vybavením, důmyslnými interiéry a unikátní atmosférou sousedící se zámeckou zahradou se zde otevírá jedinečná možnost pro komfortní a pohodové bydlení.

O projektu Residence U zámecké zahrady

Residence U zámecké zahrady představuje rozsáhlý developerský projekt, který stojí na pomezí historického kouzla a moderního bydlení. Tento projekt nabízí 19 nových bytů v čtyřpodlažním objektu, který se nachází přímo v centru starého města Kladno. S ohledem na zachování původu místa byl objekt navržen s respektem k historii bývalé sýpky, a přináší tak jedinečnou kombinaci architektury a pohodlného moderního bydlení.

Byty jsou koncipovány tak, aby uspokojily širokou škálu potřeb a preferencí klientů. Nabídka zahrnuje byty 2+kk, 3+kk a 4+kk, které se pyšní užitnou plochou od 72 m². Moderní bydlení je doplněno vysokým standardem interiéru, kde každý byt disponuje minimálně dvěma koupelnami se sociálním zařízením. Důmyslně navržený objekt s dvěma samostatnými vchody zajišťuje dostatečné soukromí a klid pro každého obyvatele. Některé byty nabízejí balkony, terasy a dokonce i vlastní předzahrádku.

Lokalita

Kladno je městem s bohatou historií a unikátním půvabem. Residence U zámecké zahrady se nachází v centru tohoto města, přímo u zámecké zahrady a nedaleko Náměstí Starosty Pavla. Tato poloha nabízí snadný přístup ke školám, obchodům, službám a zároveň umožňuje relaxaci v klidném prostředí zámecké zahrady.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Residence U zámecké zahrady

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  2+kk
  7 329 000 Kč
  ne
  ano
  3+kk
  7 275 000 Kč
  ano
  ano
  4+kk
  9 518 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #