Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Resort za hřištěm

Pečky
#
Cena od 13 141 457 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+kk
Dokončení
#

autobusová zastávka
10 min

#

sportoviště
5 min

#

nemocnice
15 min

#

škola
6 min

#

restaurace
8 min

#

obchod
7 min

Moderní bydlení s výhodami města a nádechem vesnice

Resort za hřištěm přináší jedinečnou možnost bydlení na venkově s veškerým komfortem moderního života. Nacházející se v klidné části obce Pečky, tento projekt nabízí 19 dvoupatrových rodinných domů s vlastní zahradou a garáží. Tato pohodlná lokalita je ideálním místem pro ty, kteří chtějí žít ve vesnickém prostředí, ale přitom mít výhody blízkosti Prahy a dalších měst.

O projektu Resort za hřištěm

Resort za Hřištěm se skládá z moderních řadových domů, které si zachovávají tradiční vesnický ráz. Každý z 19 domů má dvě patra, sedlovou střechu a vlastní garáž. Domy jsou napojeny na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění je zajištěno gázovým kotlem s fotovoltaickými panely na střeše, což zajišťuje energetickou úspornost budov dle aktuální legislativy.

Domy v Resortu za Hřištěm jsou koncipovány jako dvoupatrové rodinné domky s dispozicí 4+kk. Každý dům má svou vlastní zahradu s výhledem do okolní krajiny, což nabízí možnost trávení volného času na čerstvém vzduchu. Díky výhodné dopravní dostupnosti mohou rezidenti snadno dojíždět do okolních měst či těžit z kulturního a sportovního vyžití v Pečkách.

Lokalita

Projekt je situován v klidné místní části obce Pečky ve Středočeském kraji. Tato lokalita je výborně dostupná díky blízkosti dálnice D11 Praha-Hradec Králové a hlavní železniční trati Praha-Kolín-Česká Třebová. Díky těmto spojením je pohodlné cestovat do Prahy, Hradce Králové a dalších měst. Město Pečky nabízí všechny důležité služby, včetně škol, školek, zdravotních a pečovatelských služeb, což zajišťuje komfortní život v této lokalitě.

Lokalita Peček a okolí nabízí mnoho možností pro aktivní volný čas. Od přírodního koupání a procházek po hrady, zámky a památky v Kolíně, Poděbradech a Kutné Hoře. Cyklistické a turistické trasy jsou dobře dostupné, což zajišťuje, že každý si zde najde zábavu podle svých zájmů.

Seznamte se s kompletní nabídkou domů v projektu Resort za hřištěm

Inzerované domy jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  13 141 457 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #