Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Rezidence Blízká

Praha 8
Cena od 6 134 881 KčSpočítat hypotéku
Parkování ne
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk
Dokončení 2026
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
2 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
1 min

#

restaurace
3 min

#

obchod
5 min

Moderní rezidence v oblíbeném Karlíně

Rezidence Blízká představuje jedinečný bytový projekt v populárním Karlíně. S respektem k historii této čtvrti a zároveň s moderním designem propojuje původní domy s novou architekturou. Blízká nejen citlivě zapadá do okolí, ale i odráží specifickou atmosféru Karlína. S cihlovou fasádou a výjimečným designem se stává příjemným místem pro komfortní bydlení.

O projektu Rezidence Blízká

Rezidence Blízká představuje spojení pohodlí a osobité atmosféry Karlína. S původními domy a moderními objekty vytváří jedinečný architektonický mix. Výjimečná cihlová fasáda stavby zdůrazňuje respekt k okolní historii. S důrazem na funkčnost a pohodlí vytváří rezidence ideální prostředí pro spokojený život.

Kromě pohodlného bydlení nabízí rezidence také balkony, předzahrádky a terasy. Celkově má 228 bytových jednotek, což zajišťuje každému obyvateli dostatek prostoru pro svůj klid a pohodu. Zdravé bydlení spočívá v čerstvém vzduchu, a proto jsou venkovní prostory pečlivě navrženy pro grilovací párty a relaxaci.

Lokalita

Každodenní život v Karlíně nabízí pohodlí a radost. Děti mají školy a školky v bezprostředním okolí. Pro volnočasové aktivity existuje Dům dětí a mládeže Karlínské Spektrum. Karlínské náměstí hostí trhy a kulturní akce. Věřící mohou navštívit kostel sv. Cyrila a Metoděje. Karlín poskytuje kvalitní restaurace, kavárny, sportovní a kulturní vyžití. Zelené prostory, cyklostezky a sportoviště jsou v bezprostředním dosahu.

Rezidence Blízká vyniká svým umístěním poblíž vrchu Vítkov. Národní památník s parkem poskytuje obyvatelům relaxaci a krásné výhledy na Prahu. Pomník Jana Žižky z Trocnova, jedna z největších jezdeckých soch na světě, přitahuje pozornost svým strategickým umístěním. Funkcionalistická budova národního památníku a kavárna jsou ideálním místem pro kulturní zážitky a odpočinek.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Rezidence Blízká

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Martin Hlavík
+420 601 541 320
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  1+kk
  6 134 881 Kč
  ano
  ano
  2+kk
  8 550 610 Kč
  ano
  ano
  3+kk
  12 635 624 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #