Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Villa Resort Beroun

Beroun
#
Cena od 15 290 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+kk, 5+kk
Dokončení 2023
#

autobusová zastávka
10 min

#

sportoviště
3 min

#

nemocnice
6 min

#

škola
10 min

#

restaurace
7 min

#

obchod
8 min

Bydlete v nízkoenergetické vile s výhledem na široké okolí

Villa Resort Beroun nabízí klidné a bezpečné rodinné domy na kopcovitém návrší v Berouně, vedle golfového hřiště. S dispozicemi 4+kk a 5+kk a rozlohou 117–179 m², tyto energeticky úsporné domy splňují veškeré nároky na pohodlné bydlení. Rodiny ocení blízkost přírody a veškeré občanské vybavenosti v okolí.

O projektu Villa Resort Beroun

Villa Resort Beroun představuje malebnou čtvrť rodinných domů, pouhých 15 minut jízdy od Prahy. V srdci krásné kopcovité krajiny Berounska, v sousedství golfového klubu, tyto domy nabízejí klid a intimitu bydlení v přírodě. S dispozicemi 4+kk a 5+kk a obytnou plochou od 117 do 180 metrů čtverečních, jsou navrženy jako nízkoenergetické, šetřící náklady na provoz a životní prostředí. Každý dům disponuje zahradou a většina má vlastní garáž.

Lokalita

Villa Resort Beroun je situován v klidné lokalitě města Beroun, na návrší vedle golfového hřiště, což poskytuje daleké výhledy na krásnou krajinu. V Berouně je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně supermarketů, restaurací a zdravotnických zařízení. Sportovní nadšenci ocení různá sportoviště, včetně golfového klubu, zimního stadionu, tenisových kurtů a aquaparku. V okolí jsou také oblíbená turistická místa, jako jsou hrad Karlštejn, hrad Křivoklát a údolí řeky Berounky. Město Beroun navíc nabízí pohodlnou cestu do Prahy, která je vzdálená pouze 15 minut jízdy autem nebo 30 minut jízdy autobusem či vlakem.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Villa Resort Beroun

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
Lukáš Filip
+420 602 578 733
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk
  15 290 000 Kč
  ano
  ano
  5+kk
  17 190 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #