Hledejte novostavbyČeskoZahraničí
# # # #

Kbeličky

Praha 9
#
Cena od 13 590 000 KčSpočítat hypotéku
Parkování ano
Dispozice 4+kk (dům), 5+kk (dům)
Dokončení 2024
#

autobusová zastávka
4 min

#

sportoviště
8 min

#

nemocnice
10 min

#

škola
6 min

#

restaurace
8 min

#

obchod
8 min

Rodinné domy v populární lokalitě Prahy

Projekt Kbeličky nabízí moderní rodinné domy v klidné části Prahy, které spojují výhody venkovského prostředí s dostupností města. S nadčasovým designem, vlastní zahradou a terasou, a možností instalace fotovoltaických panelů nabízí tyto domy komfortní a ekologicky šetrné bydlení. Lokalita Kbeličky se nachází mezi Kbelami a Letňany, což znamená ideální spojení s přírodou a zároveň snadný přístup do centra Prahy.

O projektu Kbeličky

Projekt Kbeličky přináší moderní dvoupodlažní rodinné domy a byty v klidné části Prahy. Domy mají nadčasový design s důrazem na jednoduchost a praktičnost. Nabízejí dispozice 4+kk a 5+kk, a jsou vybaveny úspornými plynovými kotli, okny s trojskly, přípravou na klimatizaci a na předokenní žaluzie. Součástí každého domu je zahrada s terasou. Domy jsou připraveny pro instalaci fotovoltaických panelů a nově je fotovoltaika u vybraných domů již zahrnuta v ceně.

Lokalita

Projekt se nachází na pomezí čtvrtí Kbel a Letňany. Má výhody obou lokalit, a to krásnou okolní přírodu, lesoparky a cyklostezky, a zároveň rychlou dostupnost do centra města. V blízkosti se nacházejí obchodní centra, restaurace, sportoviště, školy, lékařská péče a veřejná doprava. V plánu je také vlastní linka elektrobusu, který umožní snadnou dostupnost na metra C Letňany.

Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu Kbeličky

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!

Mám zájem
Kontaktujte nás
David Vondrouš
+420 602 129 813
Objevte celou nabídku  Plánujete financování hypotékou?

  Prodáváte stávající nemovitost?


  Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.“

  Dostupné varianty
  Dispozice
  Cena od
  Balkon / Terasa
  Parkování
  4+kk (dům)
  13 590 000 Kč
  ano
  ano
  5+kk (dům)
  16 495 000 Kč
  ano
  ano
  Zdarma Vás provedeme k vysněnému bydlení
  image/svg+xml

  Získat nabídku

  image/svg+xml

  Rezervovat prohlídku

  image/svg+xml

  Zajistit financování

  image/svg+xml

  Kontaktovat makléře

  Kalkulačka pro hypoteční úvěr


   5 849

   Odesláním kontaktního formuláře souhlasím s předáním osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami zpracování osobních údajů.

   Získat další informace

    #