Vložit poptávku

Loftové byty Košíře

Naskové, Praha
Loftové byty Košíře
Loftové byty Košíře
Loftové byty Košíře
Loftové byty Košíře
Loftové byty Košíře
Cena od
6 973 798 Kč
Garážové stání
ano
Plocha od
47 m2
Parkovací stání
ano
Vlastnictví
Osobní
Termín dokončení
2023
Text 1 mobile visible

Stylové bydlení, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty nabízí nový projekt v pražských Košířích, kde dojde k proměně bývalé továrny na 150 moderních loftových bytů. Při zachování industriálního charakteru budovy vznikne kvalitní bydlení, které se pyšní krásnými výhledy z vysokých oken a nadstandardním prostorem, který přímo vybízí k originálnímu řešení, jak si byty zařídit podle svých představ.

Životní styl v unikátních loftech

Nový rezidenční komplex v sobě spojuje industriální styl a moderní luxusní bydlení. Již při prvním pohledu na celý objekt na Vás dýchne jeho jedinečný charakter. Vestavěná patra s konstrukcí z ocelových profilů, skleněné příčky s posuvnými dveřmi a velká okna, to jsou základní rysy jednotlivých bytů.

Byty jsou navrženy jako velkorysé prostory rozdělené do soukromých a společenských zón, což Vám zaručuje klid a pohodu. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je ideálním místem pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Nízkoenergetická budova se štítkem B udrží nízké náklady na energie. Součástí projektu jsou kočárkárny, místnosti pro mytí kol a psů a dokonce i sdílená dílna. Jedním z unikátních prvků projektu je zachování původního funkčního krytu civilní ochrany, který bude využit pro sklepy.


Přírodní park za okny

V těsné blízkosti projektu se nachází přírodní park Košíře-Motol, který nabízí mnoho unikátních památek a je ideálním místem pro milovníky běhu či golfu. Lesopark láká ke klidným procházkám a můžete se třeba vydat k romantickému lesnímu rybníčku. Příroda začíná doslova za zdmi komplexu. Navíc se v lokalitě a v blízkém okolí projektu nachází široká občanská vybavenost s potřebnými službami.


Pár minut do centra

Velkou výhodou nové rezidence je dokonalé umístění, které uspokojí jak milovníky klidného prostředí, tak ty, kteří se cítí jako ryba ve vodě v centru dění. Ačkoliv stojí na hranici lesa, pouhých 10 minut jízdy autem od ní se nachází rušný Smíchov i nákupní zóny. Obchodní centra Nový Smíchov, Galerie Butovice a Metropole Zličín jsou doslova na dosah. Před projektem se nachází zastávka autobusu se spojením na tramvaj i na metro a pět minut chůze od rezidence je vlaková stanice Praha-Cibulka. Auta lze zaparkovat v podzemních garážích.


Klid a soukromí v uzavřeném areálu

V rámci projektu vznikl uzavřený areál se společnou recepcí a vnitroblokem, do něhož mají přístup pouze rezidenti. V areálu se nachází zelený park s vodním prvkem, odpočinková místa s lavičkami a dětské hřiště, kde si děti mohou v bezpečí hrát.


Seznamte se s kompletní nabídkou bytů v projektu

Inzerované byty jsou pouze výběrem z volných jednotek v projektu. Rádi pro Vás u developera vyjednáme nejvýhodnější nabídku na koupi vysněného bytu, rezervujeme přednostní prohlídku projektu nebo pomůžeme s financováním nemovitosti.

Naše služby jsou pro Vás kompletně zdarma. Odměnou je nám provize hrazená developerem a Vaše spokojenost!


Parametry left

Kontakt na makléře

Kontaktujte nás


Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Podobné projekty

Studentská Praha 6

Studentská Praha 6

Praha 6
Rezidence Prokopský potok

Rezidence Prokopský potok

Praha
AURA Statenice

AURA Statenice

Praha - západ
Nový Chodov

Nový Chodov

Praha
Krčská zahrada

Krčská zahrada

Praha
Čtvrť Emila Kolbena - Alfred

Čtvrť Emila Kolbena - Alfred

Praha
Lake House Lhota

Lake House Lhota

Lhota
Modřanský cukrovar

Modřanský cukrovar

Praha
Mint Living Skvrňany • PRONÁJEM

Mint Living Skvrňany • PRONÁJEM

Plzeň
Erbenova Rezidence

Erbenova Rezidence

Praha
×